Wy¶wietl pojedynczy post
B±bel
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Sk±d: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 20.11.2011, 23:09
skeba napisał(a):Wy¶wietl post
Jedyny pozytyw to Czekaj - na takich zawodników powinno się stawiać.
Minus: postawa drużyny. Z zespołem w przerwie powinien pożegnać się Garguła, Diaz, Jaliens, Lamey - kompletnie nic nie wnoszą do ekipy.

Brud również nie nadaje się do I składu Wisły. Wolski, Zyro przerastają go o głowę.
A Paljic i Kirm, coś wnoszą?
Ostatnio edytowane przez B±bel : 20.11.2011 o godz. 23:16.
Milczenie to nuda głupca i my¶l mędrca.
Odpowiedz cytuj±c