Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17671
Stary 20.11.2011, 23:02
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Skoro naciskasz, to niechętnie przyznaję: cała Polska widziała mecz w Moskwie. Sędzia kupiony, Gol na dopingu. Za tym stoją oczywiście wolnomularze.

Zadowolony?
Nie. Bo za mądry jesteś na takie głupoty i na tamten 'megafart'. Nie rozumiem tego. To silniejsze od Ciebie?

pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Potwierdzasz to nawet w swoim podpisie.

Dziękuję, dobranoc.
O, Pan Dudi. To jak dowiedziałeś się WRESZCIE, które sekcje Legii padły przez ITI? Czy kolejny tydzień udajemy, że wtedy tego nie 'chlapnąłeś'?

Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując