flamengista napisał(a):

Skoro naciskasz, to niechętnie przyznaję: cała Polska widziała mecz w Moskwie. Sędzia kupiony, Gol na dopingu. Za tym stoją oczywiście wolnomularze.
Zadowolony?
|
Nie. Bo za mądry jesteś na takie głupoty i na tamten 'megafart'. Nie rozumiem tego. To silniejsze od Ciebie?
pan Dudi napisał(a):

Potwierdzasz to nawet w swoim podpisie.
Dziękuję, dobranoc.
|
O, Pan Dudi. To jak dowiedziałeś się WRESZCIE, które sekcje Legii padły przez ITI? Czy kolejny tydzień udajemy, że wtedy tego nie 'chlapnąłeś'?
