|
obecna Wisła Basałaja to:
- brak drużyny (tak panie mamy tylko skład)
- przejściowy trener
- SKANDALICZNA frekwencja na meczach
- brak bazy treningowej
- brak umowy w sprawie stadionu kompletna nieumiejętność przyciśnięcia miasta w sprawie stadionu
weź sie chłopie do roboty bo osiadłeś na laurach
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|