willow napisał(a):

|
Masz prawo do swojej oceny. Ja dzisiaj widziałem bajzel, dezorganizację, zero schematów i automatyki w grze. Każdy widzi, co chce widzieć.
|
Z diagnozami bywa tak, że jest ich czasami tyle ilu lekarzy je stawia... Ja widzę przeciętną drużynę z kilkoma niezłymi zawodnikami, z których obecnie większość nie gra. Żeby Wisła mogła awansować i do LM i zdobywać MP, brakuje nam co najmniej 8 kolejnych na takim poziomie. I tyle. Problem polega na tym, że ich tu tylu nigdy nie trafi... Zresztą chyba nie ma sensu się nad tym zastanawiać, bo za tydzień, w sytuacji, gdy przegramy ze Śląskiem, przepadnie właściwie szansa na Mistrzostwo i być może będziemy mieli większe problemy niż te rozważania.