Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17667
Stary 20.11.2011, 22:34
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Chłopie, czytaj cały post a nie wyciągaj kawałki. Nie deprecjonuję waszego sukcesu, ale na razie macie za sobą jedną rundę. Amikę próbowano po jednym sukcesie ogłosić dominatorem w polskiej lidze, a jak wyszło - wiadomo. Nadyma się kolejny balon, teraz pod nazwą Legia Warszawa..
Nic nie wyrywam z kontekstu, bo niby co? Deprecjonujesz, bo określiłeś go mianem megafarta.

Nasz megastart (jak na polskie warunki) w pucharach jest już FAKTEM, bo przebiliśmy się do wiosennych rozgrywek co wydarzyło się w tak zwanej III RP ze 4-5 razy. Nic nie pisałem o mega rundzie w lidze czy o tym, że będziemy dominatorem. Chodziło mi o jedną konkretną rzecz - występ w pucharach, który już jest namacalny.

Skoro sprowadzasz to do megafarta to znaczy, że już pojawia się kolejna legenda. Wszak my nigdy nie umiejętnościami, zawsze kupowaniem, sprzedawaniem albo fartem, prawda?
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując