|
z tą bramką Wolskiego to bym nie przesadzał. Typowe zamkniecie oczu i na pałe, a że trafiłą akurat tam, to miał szczescie. Nie ma co sie podniecac tym uderzeniem, napewno ladne, ale tez napewno nie celowane.
Co innego postawa młodych z Legii, akademia przynosi korzysci, i cholernie sie ciesze, że nastepna akademie ma otworzyc Lechia.
Co do akademii Legii, to maja Oni jeden wielki problem, ktory moze zaprzepascic ich dzialania. Jest to.. Barcelona, ze swoja szkolka w Warszawie.
Cale szczescie, ze ta szkolka nie powstala w Trojmiescie..
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|