Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17666
Stary 20.11.2011, 22:30
z tą bramką Wolskiego to bym nie przesadzał. Typowe zamkniecie oczu i na pałe, a że trafiłą akurat tam, to miał szczescie. Nie ma co sie podniecac tym uderzeniem, napewno ladne, ale tez napewno nie celowane.

Co innego postawa młodych z Legii, akademia przynosi korzysci, i cholernie sie ciesze, że nastepna akademie ma otworzyc Lechia.


Co do akademii Legii, to maja Oni jeden wielki problem, ktory moze zaprzepascic ich dzialania. Jest to.. Barcelona, ze swoja szkolka w Warszawie.

Cale szczescie, ze ta szkolka nie powstala w Trojmiescie..
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując