Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17665
Stary 20.11.2011, 22:21
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Chyba megastart, a nie megafart. Rozumiem, że wkurza, gryzie po oczach, ale prośba o niepisanie kolejnej legendy
Chłopie, czytaj cały post a nie wyciągaj kawałki. Nie deprecjonuję waszego sukcesu, ale na razie macie za sobą jedną rundę. Amikę próbowano po jednym sukcesie ogłosić dominatorem w polskiej lidze, a jak wyszło - wiadomo. Nadyma się kolejny balon, teraz pod nazwą Legia Warszawa.

A ja mówię: spokojnie. Będzie można mówić o skoku jakościowym, jak młodzież legijna będzie utrzymywać dobrą formę przez następne 12 miesięcy, Maciej zdobędzie MP, Legia zagra przynajmniej poprawny kolejny sezon w pucharach (nawet nie w LM - to cel wyśrubowany, ale powtórzy obecny sukces).

BTW: chyba zdążyłeś zauważyć, że wkurza to mnie ew. sukces Amiki i reszty triady - z oczywistych względów. Natomiast do (L) mam stosunek raczej neutralny. Więc nie jest tak, że nie śpię po nocach bo Wam dobrze idzie. Martwią mnie nasze problemy, nie Wasze sukcesy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując