Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52175
Stary 20.11.2011, 22:19
willow napisał(a):Wyświetl post
Twój argument do mnie trafi. Mało tego, przyznam Ci rację. Nie należę do ludzi, którzy idą w zaparte. Tylko proszę podaj mi jakieś źródło, które pisze o budżecie APOEL-u. Tak wiele wymagam?
To ja poproszę analizę porównawczą struktury wydatków na pensje piłkarzy w obu klubach. Bo to, że Apoel ma budżet 10 mln EUR, a Wisła 12 mln EUR nic jeszcze nie znaczy. Pytanie ile procent w obu klubach idzie na ten cel.
Odpowiedz cytując