Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 20.11.2011, 22:13
Eternit napisał(a):Wyświetl post
Popatrzcie a mnie wydawało się, że było to śpiewane do zarządu, który mógł podpisać w wakacje z Marcinem kontrakt. Ale jak widać wy wiecie lepiej do kogo te słowa były skierowane
A mi się wydawało, że takie dziecinne akcje do niczego nie prowadzą. I można było już się tego nauczyć, przez tyle lat Cupiała w Wiśle.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując