|
Senior Member
Offline
|
#251

20.11.2011, 22:06
|
Eternit napisał(a): 
Popatrzcie a mnie wydawało się, że było to śpiewane do zarządu, który mógł podpisać w wakacje z Marcinem kontrakt. Ale jak widać wy wiecie lepiej do kogo te słowa były skierowane
|
a tu taki cytat:
Cytat:
Latem dużo mówiło się o Twoim ewentualnym powrocie do Wisły. Dlaczego nie doszło do podpisania kontraktu?
Marcin: Powiem szczerze i otwarcie, jak wyglądała sytuacja. Kończył mi się kontrakt w Grecji, ale miałem przygotowaną nową umowę, która czekała na mój podpis. Zacząłem się jednak poważnie zastanawiać nad powrotem do Polski. Na jednym z meczów mojej drużyny obecny był skaut Wisły, który oglądał innych zawodników, ale przy okazji przypatrywał się również mojej grze. Następnie na finał pucharu Grecji przyjechał Stan Valckx, z którym spotkałem się po meczu. Powiedział, że jest zadowolony z mojej formy i zaczęliśmy rozmawiać o moim powrocie pod Wawel. Przyznał, że trener Maaskant widzi dla mnie miejsce w zespole i przedstawiono mi warunki finansowe. Valckx zaznaczył, że Wisła nie jest w stanie zapłacić mi tyle, ile Atromitos Ateny, ale ja byłem zdecydowany na powrót do Polski, więc zgodziłem się na te warunki. Wszystko wydawało się być dopięte na ostatni guzik i byłem na dobrej drodze do podpisania kontraktu z Wisłą Kraków. Jednak w ostatniej chwili mój powrót do Krakowa został zablokowany przez osoby na najwyższym szczeblu…
|
Wisłalive.pl
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|
|