Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 20.11.2011, 22:04
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Tak, to niektórym z pewnością da do myślenia. Szczególnie Jaliensowi, ale także Pajlicowi, Diazowi, Chavezowi, Bunozie, Jovanovicowi czy Lameyowi. Nieszczęsny Jaliens pewnie do tej pory szlocha w szatni.

BTW: riposta nie do Ciebie, rzecz jasna, tylko do śpiewających.

Popatrzcie a mnie wydawało się, że było to śpiewane do zarządu, który mógł podpisać w wakacje z Marcinem kontrakt. Ale jak widać wy wiecie lepiej do kogo te słowa były skierowane
Odpowiedz cytując