flamengista napisał(a):

Tak, to niektórym z pewnością da do myślenia. Szczególnie Jaliensowi, ale także Pajlicowi, Diazowi, Chavezowi, Bunozie, Jovanovicowi czy Lameyowi. Nieszczęsny Jaliens pewnie do tej pory szlocha w szatni.
BTW: riposta nie do Ciebie, rzecz jasna, tylko do śpiewających.
|
Popatrzcie a mnie wydawało się, że było to śpiewane do zarządu, który mógł podpisać w wakacje z Marcinem kontrakt. Ale jak widać wy wiecie lepiej do kogo te słowa były skierowane
