Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 20.11.2011, 22:03
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Bo niektórym się wydaje, że Baszczyński to był wzór Wislaka i wydaje się, że takie skandowanie coś dziś powie dzisiejszym obrońcom
Tak, to niektórym z pewnością da do myślenia. Szczególnie Jaliensowi, ale także Pajlicowi, Diazowi, Chavezowi, Bunozie, Jovanovicowi czy Lameyowi. Nieszczęsny Jaliens pewnie do tej pory szlocha w szatni.

BTW: riposta nie do Ciebie, rzecz jasna, tylko do śpiewających.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując