Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52170
Stary 20.11.2011, 22:00
snyrting napisał(a):Wyświetl post
A nie przyszło Ci do głowy, że spółka (APOEL) nie ma żadnego interesu w tym żeby jej dane finansowe trafiały w niepowołane ręce?

Już i tak za dużo czasu poświęciłem na przekonywanie cię, że się mylisz. Moje argumenty do ciebie nie trafiają. Jeżeli chcesz żyć w swoim wyimaginowanym świecie możesz to robić dalej, ja z tym jakoś sobie poradzę.


ps.
Zanim za chwile napiszesz, że przecież dane finansowe Barcelony czy Realu są znane, to sprawdź najpierw jaka jest forma właścicielska tych klubów.
Twój argument do mnie trafi. Mało tego, przyznam Ci rację. Nie należę do ludzi, którzy idą w zaparte. Tylko proszę podaj mi jakieś źródło, które pisze o budżecie APOEL-u. Tak wiele wymagam?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując