snyrting napisał(a):

A nie przyszło Ci do głowy, że spółka (APOEL) nie ma żadnego interesu w tym żeby jej dane finansowe trafiały w niepowołane ręce?
Już i tak za dużo czasu poświęciłem na przekonywanie cię, że się mylisz. Moje argumenty do ciebie nie trafiają. Jeżeli chcesz żyć w swoim wyimaginowanym świecie możesz to robić dalej, ja z tym jakoś sobie poradzę.
ps.
Zanim za chwile napiszesz, że przecież dane finansowe Barcelony czy Realu są znane, to sprawdź najpierw jaka jest forma właścicielska tych klubów.
|
Twój argument do mnie trafi. Mało tego, przyznam Ci rację. Nie należę do ludzi, którzy idą w zaparte. Tylko proszę podaj mi jakieś źródło, które pisze o budżecie APOEL-u. Tak wiele wymagam?