lucas8 napisał(a):

|
O Meliksonie mogą pomarzyć ze względu na długi kontrakt z Wisłą + kwota za transfer nie niższa niż 3 mln euro. Według mnie chodzi o Bitona bo Małeckiemu prędzej kaktus wyrośnie na ręce zanim by tam poszedł.
|
Jasne, ze o Bitona chodziło bo go najłatwiej bedzie sciagnać. A co do Małeckiego, to raczej tez nikt go w Warszawie by nie chciał. Tzn czysto sportowo i mentalnie(chodzi mi o jego zaangazowanie) plus do tego dodajac osobe Skorzy(ktorego chyba Małecki szanuje w szczegolny sposob) to mooooże tak, ale raczej kibice by go nie zaakceptowali i pewnie bylby traktowany na rowni z Kaczorowskim
Juz pomijam kwestie, ze pewnie byśmy musieli za niego zapłacic okrągłą sumke. Takze Biton Mareczkowi po łbie chodzi.