Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Orlik
Junior Member
Od: 10.2010
Offline
#
17661
20.11.2011, 21:54
Wsciekly Pies
napisał(a):
To JEST WISŁA KRAKÓW tutaj się ZAPIERDALA a nie odpuszcza!!!!!!!!!
Wszędzie na boisku po za nim w każdym starciu!!!!!!!!!!
Pomyliłeś kluby. Tak to jest tylko w Legii. ;-)
Orlik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Orlik
Znajdź inne posty napisane przez Orlik