willow napisał(a):

Tyle, że to już któreś z kolei źródło, które o tym pisze.
Podaj jedno, które twierdzi, że jest inaczej.
|
A nie przyszło Ci do głowy, że spółka (APOEL) nie ma żadnego interesu w tym żeby jej dane finansowe trafiały w niepowołane ręce?
Już i tak za dużo czasu poświęciłem na przekonywanie cię, że się mylisz. Moje argumenty do ciebie nie trafiają. Jeżeli chcesz żyć w swoim wyimaginowanym świecie możesz to robić dalej, ja z tym jakoś sobie poradzę.
ps.
Zanim za chwile napiszesz, że przecież dane finansowe Barcelony czy Realu są znane, to sprawdź najpierw jaka jest forma właścicielska tych klubów.