Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wsciekly Pies
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17660
Stary 20.11.2011, 21:48
K...a jak ja czytam i widzę że mamy odpuszczać mecze i to już koniec to sobie myślę czy k....a nie jest tak że ja jestem z Krk a reszta popaprańców z grodziska mazowieckiego czy innej pipidówy.
To JEST WISŁA KRAKÓW tutaj się ZAPIERDALA a nie odpuszcza!!!!!!!!!
Wszędzie na boisku po za nim w każdym starciu!!!!!!!!!!
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
Odpowiedz cytując