|
a na jakiej podstawie Ty oceniasz trenerów? Widzisz ich pracę, widzisz ich warsztat, masz jakiekolwiek uprawnienia do tego, żeby krytykowac takiego Maaskanta?
Sam beret powiedział dzis w Lidze+: "nawet nie chche myśleć co byłoby w Legii gdyby odpadł nam Luboja, Radović i... ktoś jeszcze"
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|