Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52164
Stary 20.11.2011, 21:43
Watts napisał(a):Wyświetl post
Legia kupuje młodych Polaków? Dobre. Legia ich wychowuje, bo ma od tego akademię, ludzi i boiska. A jeśli już kupuje, to wyławia na etapie szczawia. U nas skończyło się na gościu z Zatorzanki Zator i koniec naszego wyławiania. Nasza młodzież może co najwyżej zeżreć przysłowiowy gruz z mineralnego. Wychowaliśmy jednego Małeckiego, może zamiast karmić się dumą z mega wychowanka zarząd powinien się zastanowić jak wyprodukować kilku kolejnych w ciągu najbliższych lat, bo inaczej kropa. Legia już jest lata świetlne od nas, Lech coś tam kombinuje (Drygas, Kamiński itd.), tylko my jesteśmy w przedbiegach.
No nie tylko wychowuje - niektórzy w Legii otrzymują tylko ostatnie szlify przed debiutem w ekstraklasowej piłce. Przykładem może być np Kucharczyk który trafił do Legii w wieku 19 lat ze Świtu Nowy Dwór, czy też Rybus który trafił do Legii w wieku lat 18-tu i po paru miesiącach w ME przebojem wdarł się do pierwszej druzyny.Co do reszty zgadzam się w 100%.
Odpowiedz cytując