Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
Od: 07.2009
Offline
#
3884
20.11.2011, 21:43
Jeśli ktoś ma na zbyciu bilet z meczu Wisła-Górnik pisać na priv odkupie go lub przyjme (dane mogą być zamazane z biletu !!!) pilne .!
JPnaStówe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JPnaStówe
Znajdź inne posty napisane przez JPnaStówe