Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3884
Stary 20.11.2011, 21:43
Jeśli ktoś ma na zbyciu bilet z meczu Wisła-Górnik pisać na priv odkupie go lub przyjme (dane mogą być zamazane z biletu !!!) pilne .!
Odpowiedz cytując