AgresywnyChomik napisał(a):

|
Uczcie sie kochac europejskie puchary tak szybko odchodza
|
Oj nie... niestety jeszcze 2 mecze nas czekają. Ja się nie mogę doczekać kiedy ten łomot w LE się skończy.
whistar napisał(a):

|
Zgadzam si z Tobą. Holendrzy zagrali na szybki sukces i zbudowali drużynę na 1 sezon a teraz jest dramat.
|
Holendrzy niczego nie zbudowali. Wygranie ligi w erze Cupiała to dla Wisły jak splunąć. A te 56 pkt to był marny wynik, przy marnej grze w poprzednim sezonie. To, że inni gubili punkty jeszcze bardziej nie czyni z holenderskiego teamu konstruktorów.