Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
PANCERKRK
Junior Member
Od: 10.2010
Skąd: Nowa - Huta
Offline
#
240
20.11.2011, 21:33
Czekaj bardzo udany mecz, myśle że powinien obok Chaveza być na środku obrony a z boku jovanovic i pajlic. A co do meczu to jedyne co mi się podobało to atmosfera i oprawa.
Ekipa która się nie przerzuciła Wiśle zawsze Wierna była
PANCERKRK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PANCERKRK
Znajdź inne posty napisane przez PANCERKRK