Wyświetl pojedynczy post
PANCERKRK
Junior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Nowa - Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 20.11.2011, 21:33
Czekaj bardzo udany mecz, myśle że powinien obok Chaveza być na środku obrony a z boku jovanovic i pajlic. A co do meczu to jedyne co mi się podobało to atmosfera i oprawa.
  • Ekipa która się nie przerzuciła Wiśle zawsze Wierna była
Odpowiedz cytując