|
Dalej zbieramy efekty "twórczej" pracy Maaskanta - nie mamy pomysłu na grę, nie mamy drużyny, sezon na straty. W zimie nowy trener i budowa zespołu na sezon 2012/23. Na nic więcej obecnie już nie liczę, a boję się wstydu ze Śląskiem i pustych trybun na wiosnę. Nie liczę też na powrót kontuzjowanych w wysokiej formie.
|