Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 20.11.2011, 21:31
Dalej zbieramy efekty "twórczej" pracy Maaskanta - nie mamy pomysłu na grę, nie mamy drużyny, sezon na straty. W zimie nowy trener i budowa zespołu na sezon 2012/23. Na nic więcej obecnie już nie liczę, a boję się wstydu ze Śląskiem i pustych trybun na wiosnę. Nie liczę też na powrót kontuzjowanych w wysokiej formie.
Odpowiedz cytując