Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
krishek3
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
237
20.11.2011, 21:27
Swego czasu do Radka Majdana śpiewali tak:
"Ch*j z mistrzostwami, wygramy taniec z gwiazdami"
U nas teraz należy zaśpiewać podobnie:
"Ch*j że z was drewna, ważne że kasa jest pewna"
krishek3
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krishek3
Znajdź inne posty napisane przez krishek3