Wyświetl pojedynczy post
krishek3
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 20.11.2011, 21:27
Swego czasu do Radka Majdana śpiewali tak:
"Ch*j z mistrzostwami, wygramy taniec z gwiazdami"
U nas teraz należy zaśpiewać podobnie:
"Ch*j że z was drewna, ważne że kasa jest pewna"
Odpowiedz cytując