Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52160
Stary 20.11.2011, 21:27
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Np. Branco, Jaliens, Diaz, Bouhkari, Lamey...
Albo w tym okienku zakupimy mlodych Polakow tak jak to robi Legia albo trzeba bedzie pomoc spakowac walizki Valcksowi.
Legia kupuje młodych Polaków? Dobre. Legia ich wychowuje, bo ma od tego akademię, ludzi i boiska. A jeśli już kupuje, to wyławia na etapie szczawia. U nas skończyło się na gościu z Zatorzanki Zator i koniec naszego wyławiania. Nasza młodzież może co najwyżej zeżreć przysłowiowy gruz z mineralnego. Wychowaliśmy jednego Małeckiego, może zamiast karmić się dumą z mega wychowanka zarząd powinien się zastanowić jak wyprodukować kilku kolejnych w ciągu najbliższych lat, bo inaczej kropa. Legia już jest lata świetlne od nas, Lech coś tam kombinuje (Drygas, Kamiński itd.), tylko my jesteśmy w przedbiegach.
Odpowiedz cytując