Maciuś napisał(a):

Np. Branco, Jaliens, Diaz, Bouhkari, Lamey...
Albo w tym okienku zakupimy mlodych Polakow tak jak to robi Legia albo trzeba bedzie pomoc spakowac walizki Valcksowi.
|
Legia kupuje młodych Polaków? Dobre. Legia ich wychowuje, bo ma od tego akademię, ludzi i boiska. A jeśli już kupuje, to wyławia na etapie szczawia. U nas skończyło się na gościu z Zatorzanki Zator i koniec naszego wyławiania. Nasza młodzież może co najwyżej zeżreć przysłowiowy gruz z mineralnego. Wychowaliśmy jednego Małeckiego, może zamiast karmić się dumą z mega wychowanka zarząd powinien się zastanowić jak wyprodukować kilku kolejnych w ciągu najbliższych lat, bo inaczej kropa. Legia już jest lata świetlne od nas, Lech coś tam kombinuje (Drygas, Kamiński itd.), tylko my jesteśmy w przedbiegach.