Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 20.11.2011, 21:25
Mam pytanie o to co krzyczeli Nasi kibice w 2 połowie w kontekście klubu i piłkarzy. Siedziałem za blisko żaboli i nie słyszałem prawie nic.
Odpowiedz cytując