Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
Od: 07.2006
Offline
#
236
20.11.2011, 21:25
Mam pytanie o to co krzyczeli Nasi kibice w 2 połowie w kontekście klubu i piłkarzy. Siedziałem za blisko żaboli i nie słyszałem prawie nic.
libero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do libero
Znajdź inne posty napisane przez libero