Kurz napisał(a):

|
Widzę że żyjesz w świecie mitów, nadal. No cóż... Dzisiaj po prostu było widać, że większość naszych piłkarzy to zawodnicy na podobnym poziomie do tych z Górnika i nie zmieni tego żadna myśl szkoleniowa.
|
Masz prawo do swojej oceny. Ja dzisiaj widziałem bajzel, dezorganizację, zero schematów i automatyki w grze. Każdy widzi, co chce widzieć.