Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17659
Stary 20.11.2011, 21:10
legol napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to że walka o mistrzostwo rozegra się między Legią i Śląskiem. Drugi raz nam się już nie fartnie. Terminarz ułożył się jednak tak, że Wisła może odegrać jeszcze dużą rolę w tej walce. Obie drużyny na wiosnę zagrają na R22 i mam nadzieję, że w przypadku gdy my nie będziemy o nic walczyć a Śląskowi będzie brakować punktów to im odpuścimy. Można by pomyśleć też o odpuszczeniu meczu za tydzień, ale z taką grą to raczej trzeba prosić Śląsk o najniższy wymiar kary

Świętowanie ze Śląskiem po ostatniej kolejce też byłoby piękne
Kur... odpuscmy wszystke mecze moze...
Odpowiedz cytując