Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
#
17659
20.11.2011, 21:10
legol
napisał(a):
Wygląda na to że walka o mistrzostwo rozegra się między Legią i Śląskiem. Drugi raz nam się już nie fartnie. Terminarz ułożył się jednak tak, że Wisła może odegrać jeszcze dużą rolę w tej walce. Obie drużyny na wiosnę zagrają na R22 i mam nadzieję, że w przypadku gdy my nie będziemy o nic walczyć a Śląskowi będzie brakować punktów to im odpuścimy. Można by pomyśleć też o odpuszczeniu meczu za tydzień, ale z taką grą to raczej trzeba prosić Śląsk o najniższy wymiar kary
Świętowanie ze Śląskiem po ostatniej kolejce też byłoby piękne
Kur... odpuscmy wszystke mecze moze...
63.5 Kg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 63.5 Kg
Znajdź inne posty napisane przez 63.5 Kg