Oby ta runda sie jak najszybciej skończyła. Patałachów sie ogladac po prostu nie da,oby jak najszybciej wrocili meleks mały wilk i sobol a takie asy jak gargula i jirsak grzaly ławe...
W zimie potrzeba nam dwóch solidnych obroncow,bo Paljic i Diaz to sabotażyści.
Jak dla mnie wielki plus tego meczu to Czekaj.A przede wszystkim fakt,że nie tylko my ale i Kaziu Moskal to zauważył i przyznał po meczu.
Jaliens moze sie spokojnie leczyc w takim razie

Drugi plus to Boguś,widac ze do formy mu jeszcze sporo brakuje ale na tle tych jelopow i tak sie wyroznial i wniosl troche ruchu.
Szkoda mi trochu Ivicy,kiedys mogl spokojnie zagrac cos z Małym albo Maorem a teraz musi sie porywac na szalence rajdy,bo z innymi gry po prostu nie ma....