Wygląda na to że walka o mistrzostwo rozegra się między Legią i Śląskiem. Drugi raz nam się już nie fartnie. Terminarz ułożył się jednak tak, że Wisła może odegrać jeszcze dużą rolę w tej walce. Obie drużyny na wiosnę zagrają na R22 i mam nadzieję, że w przypadku gdy my nie będziemy o nic walczyć a Śląskowi będzie brakować punktów to im odpuścimy. Można by pomyśleć też o odpuszczeniu meczu za tydzień, ale z taką grą to raczej trzeba prosić Śląsk o najniższy wymiar kary
Świętowanie ze Śląskiem po ostatniej kolejce też byłoby piękne
