|
Dla mnie bzdurą jest, że Moskał teraz nagle wpadł na pomysł żeby Wisła zaczęła grać atakiem pozycyjnym z wieloma podaniami itp. Na potrzeba punktów tak abyśmy mieli jak najmniejsza stratę do lidera , w naszym przypadku najlepiej by było zbierać długą piłkę, szukać stałych fragmentów wcześniej wyćwiczonych. Dopiero w zimie poprawić styl gry tej drużyny.
|