Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 20.11.2011, 20:46
Usilnie szukając pozytywów.

Diaz wygrywał główki. To się u nas dawno nie zdarzało.
Czekaj. Wyszedł zalękniony i w pierwszej połowie mało zwrotny. W drugiej jednak się rozegrał i zanotował kilka dobrych akcji w odbiorze. Ale rozegranie póki co nie istnieje u niego.

Dobra dalsze pozytywy.

Szukam.

Jest, miśki wypełniały beczkę, przynajmniej w moim rejonie.

Negatywy.
Dużo, powiem o dwóch. Brak bocznych obrońców.
Siła ofensywy w skali od 0 do 10 wynosi -5 (minus pięć).

Wisła jest w kryzysie. I nie jest to kryzys drużyny wynikły z braku Polaków czy z innych przyczyn. Przegrane są tylko objawem, gorączką wywołaną przez chorobę. Skończyła sie pewna formuła zarządzania klubem, formuła, która na forum krajowym przynosiła nam dotychczas sukcesy. Skończyły się czasy, gdy wysoki budżet tuszował nieudolność zarządzania. Dobrze, że świadomość tego stanu przebija się powoli do szerszej grupy osób. I, że nie da się tego zatuszować kolejnymi wywiadami prasowymi pełnymi obietnic.
Jest to kryzys całego klubu, niestety odbijający się także na kibicach.
Odpowiedz cytując