Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.11.2011, 20:41
Cytat:
Nie było Efektu ?! no jak dla mnie był i to nawet nie mały. Wisła przegrała ale przynajmniej w tych gwiazdorach była jakaś chęć wygrania.
Sorry ale nie widzę żadnego postępu a dostrzegłem nawet wiele błędów.
Moskal kompletnie minął się z dobraniem zawodników do pozycji. Musimy doczołgać się do końca tej rudny, uczenie się teraz gry atakiem pozycyjnym jest kompletną bzdurą Moskala... trzeba było zacząć grać na lagę i uzbierać jak najwiecej punktów, dopiero w przerwie po powrocie czołowych piłkarzy nadać tej drużynie inny styl.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 20.11.2011 o godz. 20:44.
Odpowiedz cytując