Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
MłodyAleByku
Member
Od: 07.2011
Offline
#
225
20.11.2011, 20:33
Czekaj bardzo dobry mecz. Co prawda raz mu siate założono, ale ogółem dobrze.
Ostatnio edytowane przez MłodyAleByku : 20.11.2011 o godz. 20:53.
Brzydzimy się przemocą,
nieaktualne nocą.
MłodyAleByku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MłodyAleByku
Znajdź inne posty napisane przez MłodyAleByku