Wyświetl pojedynczy post
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 20.11.2011, 20:30
Pierwsza połowa to istna kaszanka z naszej strony. Górnik zamykał nas na własnej połowie a nasi piłkarze nie umieli sobie z tym poradzić. Niektórzy mówią, że druga połowa dobra. Dla mnie była przeciętna. Piłkarze którzy zarabiają taką kase muszą kur... umieć podać 3 razy z pierwszej piłki. Za taką mamone to jest minumum. Jesteśmy żałośni pod względem kondycyjnym. Dawno już nie widziałem Wisły która od 80 minuty nie ma już siły żeby wrzucić wyższy bieg i przycisnąć mocniej, ba nawet nie utrzymujemy tego samego tempa co przez pierwsze 20 minut drugiej połowy.
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno

Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując