Baala napisał(a):

|
Otototo sam się zastanawiałem kto mu opaskę dał, przecież to największa pipa z całej drużyny.
|
Pierwsza połowa - zagrał gorzej od Bruda. Druga niewiele lepiej. Jednak jak na jednego z najlepiej opłacanych gwiazdorów TM-E to szkoda gadać. Lepiej już chyba stawiać na Bruda. Różnicy w grze nie ma, a tańszy w utrzymaniu, znacznie młodszy i wychowanek. Może jak pogra kiedy meczów to będzie lepiej. Nie grał źle, to prawda, że trochę asekuracyjnie. Jednak Garguła gra źle przez kilkanaście meczów, z kolei Brud jest krytykowany po czwartym meczu w karierze w Ekstraklasie to trochę to jest nie fair. Dobrze wygląda Boguski, mimo, że ostatnio też nie miał za wesoło ze zdrowiem.
Jak mówiłem: prościej jest jechać po żółtodziobach niż "gwiazdorach" naszych. Byli gorsi od Bruda, nie było lepszych od Czekaja. Michał zagrał już 2 niezły mecz w Ekstraklasie w tym sezonie. To jest o dwa mecze więcej niż grający non-stop Chavez z Jaliensem.