Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52158
Stary 20.11.2011, 20:27
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Ooo a kogo my tu mamy , wróżka ....a , wie jak to będzie grał zanim do Wisły przyjdzie , i ze szrotu zrobi się mega drużynę. Najlepiej winić Stana , a problem jest gdzie indziej , jeśli tego nie widzicie to macie problem.
Bez odbioru.
Albo Melikson, Biton i Jovanovic
Kiedy to Legia ostatnio ściągnęła młodych polskich graczy?
Twoje posty sięgnęły dna...
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując