Wyświetl pojedynczy post
Wesoły Roger
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8175
Stary 20.11.2011, 20:22
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Drużyna w I połowie ustawiona przez Moskala grała strasznie. W drugiej było ciut lepiej ale o ironio przegraliśmy. Dobry mecz Diaza i nie najgorszy Czekaja. Fatalnie Jovanović - tęskniłem do Lameya.
Cóż wychodzi na to, że nie Maskaant był przyczyną poprzednich 0-1
Racja. Na niekorzyść Moskala I połowa, ale na plus wyciągnięcie wniosków i w sumie poprawa gry w II połowie.

Jovanovic na prawą obronę się nie nadaje... Lepszy jest tam Lamey. A Jovanovicia spróbować na stopera do Czekaja. Bo Diaz regularnie ma kłopoty z trafianiem czysto w piłkę.
Hey Robert Maaskant, help me out
I'm flying blind, I'm flying blind
You know the way to work things out
To colorize and still feel fine
Odpowiedz cytując