ociec Ciemka napisał(a):

Drużyna w I połowie ustawiona przez Moskala grała strasznie. W drugiej było ciut lepiej ale o ironio przegraliśmy. Dobry mecz Diaza i nie najgorszy Czekaja. Fatalnie Jovanović - tęskniłem do Lameya.
Cóż wychodzi na to, że nie Maskaant był przyczyną poprzednich 0-1
|
Racja. Na niekorzyść Moskala I połowa, ale na plus wyciągnięcie wniosków i w sumie poprawa gry w II połowie.
Jovanovic na prawą obronę się nie nadaje... Lepszy jest tam Lamey. A Jovanovicia spróbować na stopera do Czekaja. Bo Diaz regularnie ma kłopoty z trafianiem czysto w piłkę.