Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11360
Stary 20.11.2011, 20:21
A Świerczok kolejna brama dla Polonii Bytom i bardzo dobry mecz tego zawodnika.Aż dziw bierze,że chłopak ma jeszcze 18 lat - 12 goli na koncie i przewodzi samodzielnie klasyfikacji strzelców w 1 lidze.
Odpowiedz cytując