Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 20.11.2011, 20:19
Bartii napisał(a):Wyświetl post
Czekaja az tak bym nie chwalil... dobrze bronil, ale jesli chodzi o akcje czy posiadanie pilki to ZAWSZE podawal do najblizszego partnera, a Diaz, Pajlic czy jovanowic probowali konstruowac z roznym skutkiem akcje... czy widzieliscie choc jedna akcje Czekaja?

Dobrze.
Czekaj to reprezentant u-21 ktory rozegral raptem kilka meczow w lidze.
Diaz to reprezentant swojego kraju.
Pajlic to gosc ktory gral w w Niemczech .
Jovanovic gral w mocnej lidze serbskiej...

Moze jescze uda mu sie dojsc do tego ze pilka mozna podawac do przodu prawda
Nic a nic Czekaj dzisiaj nie zagral gorze od Jaliensa i Chaveza...
Odpowiedz cytując