Bartii napisał(a):

|
Czekaja az tak bym nie chwalil... dobrze bronil, ale jesli chodzi o akcje czy posiadanie pilki to ZAWSZE podawal do najblizszego partnera, a Diaz, Pajlic czy jovanowic probowali konstruowac z roznym skutkiem akcje... czy widzieliscie choc jedna akcje Czekaja?
|
Dobrze.
Czekaj to reprezentant u-21 ktory rozegral raptem kilka meczow w lidze.
Diaz to reprezentant swojego kraju.
Pajlic to gosc ktory gral w w Niemczech .
Jovanovic gral w mocnej lidze serbskiej...
Moze jescze uda mu sie dojsc do tego ze pilka mozna podawac do przodu prawda

Nic a nic Czekaj dzisiaj nie zagral gorze od Jaliensa i Chaveza...