Wyświetl pojedynczy post
bartus2278
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8172
Stary 20.11.2011, 20:17
po pierwsze !!!!!!!!! Maskant by nic nie zmienił panowie.... bo on by uważał po raz enty że zagraliśmy jak Barcelona tyle że zabrakło szczęścia...

tyle mam do powiedzenia!

PS: Czekaj do pierwszej 11 zagra kilka takich meczy + nabierze doświadczenia i będzie dobry obrońca na lata !
Odpowiedz cytując