|
po pierwsze !!!!!!!!! Maskant by nic nie zmienił panowie.... bo on by uważał po raz enty że zagraliśmy jak Barcelona tyle że zabrakło szczęścia...
tyle mam do powiedzenia!
PS: Czekaj do pierwszej 11 zagra kilka takich meczy + nabierze doświadczenia i będzie dobry obrońca na lata !
|