Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8171
Stary 20.11.2011, 20:17
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Drużyna w I połowie ustawiona przez Moskala grała strasznie. W drugiej było ciut lepiej ale o ironio przegraliśmy. Dobry mecz Diaza i nie najgorszy Czekaja. Fatalnie Jovanović - tęskniłem do Lameya.
Cóż wychodzi na to, że nie Maskaant był przyczyną poprzednich 0-1
Ty na poważnie z tym Diazem? Przecież tego pokraki nie da się oglądać.

Ta porażka dobitnie świadczy jak Maaskant zniszczył tą drużynę. Jeszcze wiele uronimy łez zanim Wisła się pozbiera.


My powinniśmy zgłosić drużynę do rozgrywek rugby. Tyle bezsensownych podań do tyłu powinno wystarczyć do przyłożenia.
Odpowiedz cytując