|
Nie chciałbym być źle zrozumiany, ale wg mnie "dobrze", że przegrywają.Czemu?Bo wymeczone zwycięstwa po 1 0 po chuowej grze do niczego nas nie doprowadzą. Za pare miesięcy następny kryzys i w kółko to samo. A byłoby gadanie, że przełom, że styl łapiemy. Gówno łapiemy. Paljic, Kirm!, Nunez!, Holendrzy to wiadomo, śmieszek Garguła - WON!. Zmiana trenera zmianą trenera, ale niektórzy gracze są po prostu słabi. W sam raz na środek tabeli do którego sie zbliżamyi a tak naprawde to jesteśmy. Pareiko,Jovanovic,Czarek,Sobol,Mały,Maor,Biton/Genkov + Czekaj do środka i trzy pozostałe miejsca młodym chłopakom dać. Nawet jak są słabsi technicznie od całej reszty szrotu niż ww to mają Wisłe w sercu i będą zaiwaniać i walczyć o każdą piłke. Ogrywają nas drużyny, w których piłkarze nie są "lepsi" tylko którzy walczą, zostawiają serducho na boisku.I zostawić Moskala, a nie żadni zagraniczni, którzy ściągną swoich Lameyow i Jaliensow czy innych Boukharich i jedna wielka pyta bedzie znowu po roku.
Niech się ktoś w tym klubie ogarnie w końcu, a jak nie potrafi to niech rządzą ludzie, którzy mają pomysł.
|