Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 20.11.2011, 20:14
Bartii napisał(a):Wyświetl post
Czekaja az tak bym nie chwalil... dobrze bronil, ale jesli chodzi o akcje czy posiadanie pilki to ZAWSZE podawal do najblizszego partnera, a Diaz, Pajlic czy jovanowic probowali konstruowac z roznym skutkiem akcje... czy widzieliscie choc jedna akcje Czekaja?
Wole Czekaja ktory podaje dokladnie do tylu lub boku niz Diaza czy Paljica ,ktorzy podaja tak ze Gornik ma sytuacje sam na sam. Obronca szczegolnie stoper nie jest od rozgrywania pilki , po pilke maja sie wracac pomocnicy,a jak gramy trzema pomocnikami w srodku to tymbardziej
Odpowiedz cytując