|
Ja tam różnicy w grze nie widze. Jedyna taka, że Moskal w pierwszej połowie się skompromitował ustawieniem środka pomocy co pokazało że trenerem nigdy nie był i nie będzie. Jednak styl i gra taka jak za Maaskanta, bo jej się nie dało wyeliminować w tak krótkim czasie i nie zrobi tego zresztą Kaziu. Wniosek prosty czy to Kaziu czy Robert i tak byśmy z tym Górnikiem przegrali. Dlatego ja żałuje że Robert do końca rundy nie trenuje bo to on za ich grę powinien się wstydzić i w tej chwili to on powienin się wić jak piskorz przed kamerami tłumacząc się z kolejnej bezstylowej porażki.
|