Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#400
Stary 20.11.2011, 20:08
nesta napisał(a):Wyświetl post
Oglada ktos lige+ extra ? Ja niestety nie mam jak. Miala byc w duzej mierze poswiecona sytuacji Wisle. Moze cos o nowym trenerze powiedza.
Chwilę temu wspomnieli, że są jednak jakieś ustalenia z Fornalikiem. Cytowali też Chaveza o poszukiwaniu hiszpańskiego trenera.