nesta napisał(a):

|
Oglada ktos lige+ extra ? Ja niestety nie mam jak. Miala byc w duzej mierze poswiecona sytuacji Wisle. Moze cos o nowym trenerze powiedza.
|
Chwilę temu wspomnieli, że są jednak jakieś ustalenia z Fornalikiem. Cytowali też Chaveza o poszukiwaniu hiszpańskiego trenera.