wolfy napisał(a):

Nie będziemy dyskutować teraz. Poczekamy pół roku.
Kiedy krytykowałem Pajlicia czy Chaveza, to też była jatka.
|
Mozesz miec swoje zdanie ,ba nawet musisz...ale nie ma zadnych podstaw zeby moc przyczepic sie do gry Czekaja stwierdzeniem ze "podaje tylko do bramkarza" bo wcale tak nie bylo...
PS.Do odrzutu

ajlic,Jaliens,Lamey,Gargula,Jirsak,Nunez. ..
Zaczac budowe Wisly od trzonu:
Czekaj,Jovanovic,Chavez,Melikson,Maly,Biton,Genkow ,Wilk moze Kirm,Boguski