Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 20.11.2011, 20:02
Moskał ustawił zespół tak w pierwszej połowie, że nikt nie wiedział co ma robić.
Piłkarze porozrzucani na pozycjach na których nie potrafili grać... kompletnie zagubieni. Jak można tak było ustawić zawodników pracując tutaj praktycznie od początku budowania tego zespołu ?

Właśnie dlatego przynajmniej do zimy chciałem pozostania Roberta...

Zalecam teraz panu Cupiałowi aby jakie kol wiek trudne decyzje pozostawił Stanowi.
Zabawnie brzmi że chcieliśmy wyciągnąć Probierza o czym stwierdzili ludzie z ligi + ( przypuszczam że info prawdziwe), teraz powoli możemy stwierdzić Witamy Fornalika - nie mam nic do niego ale....
Ostatnio edytowane przez westersyl : 20.11.2011 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując