Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8166
Stary 20.11.2011, 20:01
syryls napisał(a):Wyświetl post
Na szybko po tym meczu zmiany jakie nastąpiły za Maaskanta i za Moskala(jeden mecz za mało ale jednak mało szczegółowo)
Maaskant:
-gra defensywna
-wybicie w dal i czekanie co dalej
-gra na bitona
-brak mobilizacji
Moskal"
-gra zrównoważona defensywnie jak i ofensywnie
-gra krótko
-pressing napewno większy i lepszy niż w przypadku RM
-gra z klepy, pierwsza piłka
-potrafił zmobilizować w trakcie meczu
Podobne aspekty:
-brak mobilizacji u zawodników na początku
-słaba organizacja obronna, niestety
Zgoda, niezła gra w połowie meczu moze nie wystarczyć i jak widać nie wystarczyło. Jednym zdaniem za krótko.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując