Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17655
Stary 20.11.2011, 20:01
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzajmy. Może i Wolski ma dobrą rundę , ale czy wyrośnie na gwiazdę się zobaczy. Spokojnie z tymi doniesieniami o młodej gwieździe Polskiej piłki kopanej , za wiele było takich graczy.
Na szczęście gwiazdę z niego robią tyko niektórzy dziennikarze i kibice. W klubie otrzymuje jasne sygnały, że potencjał owszem ma, ale nad pewnymi rzeczami musi jeszcze popracować - potwierdzeniem jest choćby wypowiedź Skorży po meczu z Lechią.
Daje to podstawy żeby mieć nadzieję, że nie podzieli losu "meteorów" (masz rację, wielu takich w Polsce już było), ale jak będzie - zobaczymy. Może już następną rundę będzie miał słabszą, a może wprost przeciwnie - na razie to wróżenie z fusów. Ale niezależnie od tego jak będzie w przyszłości, na dziś - lepiej jest mieć Wolskiego w takiej formie, niż go nie mieć

P.S. Czytam sobie w innych wątkach i na shoutboxie, że według niektórych Czekaj zagrał u Was dobry mecz, według innych słaby. Jak dla mnie - jeśli zagra jeszcze ze dwa takie mecze jak dziś i nadal nie przekona malkontentów, oddajcie go nam - ma papiery na to, żeby przy Żewłaku szybko zostać czołowym obrońcą TME.
Ostatnio edytowane przez zizou : 20.11.2011 o godz. 20:07.
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując